AICINĀM JŪS UZ DARĪJUMU CILVĒKU SAIETU KATRU TREŠDIENU NO 17:30 LĪDZ 22:00 KUĢĪ - RESTORĀNĀ "RĪGAS PĒRLE" 11.NOVEMBRA KRASTMALĀ (PIE VANŠU TILTA) !

VEIKSMI BIZNESA DARĪJUMOS!

Ja Jūs vēlaties SFK informatīvās ziņas saņemt uz savu e-pastu, lūdzu, uzklikšķiniet uz PIETEIKTIES un izpildiet visas nepieciešamās darbības.

--------------------------------------------------------------------------

2019. gada 20. maijs

Viņi nebaidās piepildīt iedomāto un risināt jebkuru standarta problēmu radoši, uz savu mērķu sasniegšanu ejot pa visiem iespējamiem ceļiem. Viņi ir par nestandarta domāšanu, un viss neticamais tiem liekas parasts un ierasts. Spēja atrast izeju no vissarežģītākās situācijas ir viņiem asinīs. Viņi pastāvīgi skaidro attiecības ar apkārtējiem tāpēc, ka viņiem ir svarīga patiesība un taisnība. Viņi bieži daudz runā, bet šajā runas kārē viņiem ir raksturīgs patiesums un tiešums. Viņiem ir milzum daudz jaunu paziņu, un viņu nenogurdināmība un enerģētika pārsteidz flegmātiķus un intravertos. Viņi ir uzticami un harizmātiski draugi, vienmēr jebkuras kompānijas krāšņa dzirkstelīte. Ja jums laimīgā kārtā tuvākā mēneša laikā izdosies kādu no "viņiem" satikt, tad lūkojieties pēc dāvanas, jo jau rīt sākas Dvīņu laiks. :)
Bet mums kuģī - restorānā "Rīgas pērle" šajā trešdienā būs patiesi daudz dāvanu, un ne tikai 22. maijā dzimušajiem... Mēs jauki nosvinēsim arī visu kalendāros neierakstīto vārdu dienu. Mūsu vakara viesis būs ex NEPL padomes locekle, mediju eksperte Gunta Līdaka. Viņa ir ieguvusi maģistra grādu komunikācijas zinātnē. Atnāciet un līdzi aiciniet visus pozitīvos!
Par patieso un fascinējošo stāstu SFK 8. maija saietā mēs paldies sakām ārstam Hosamam Abu Meri. Paldies Endijai Rezgalei par lielisko muzikālo priekšnesumu, Artūram Bošam un Kristapam Strēlim par tikai viņiem piemītošo izteikto dāsnumu (un gardajām picām)! Pateicamies arī D. Otisonei, V. Tilgalim, S. Orei, Bruno, M. Jātniekam, A. Meņģelei, Amber Capital Holding, Bite Latvija, NRJ Printing, AS Brīvais vilnis, Nilsson kafija, AS Biolat, veselības centram "Baltezers", Bauska Country Festival un Rīgas Melnais balzams.
Un visbeidzot - paldies Jūras medicīnas centra vadītājiem Mārtiņam un Jānim Birkiem par viesmīlīgo uzņemšanu, vērtīgajiem stāstiem un gardajām uzkodām pagājušajā trešdienā!
Savukārt, šīs ir mūsu draugu ziņas:
1. Endija Rezgale, liriskais soprāns, kuras balsij piemīt īpašs valdzinājums - samtains tembrs un dzidrums, sievišķīgs šarms un maigums, emocionalitāte un suģestējošs spēks, aicina uz savu Dzimšanas dienas koncertu Rīgas Latviešu biedrības namā 31. maijā plkst. 19.00. Vairāk info šeit.
2. Ir laba ziņa skaistam piedzīvojumam vasarā! Izsludināts 3. Starptautiskais Operetes festivāls Ikšķilē. No 12. līdz 14. jūlijam koncertos un sarīkojumos gan pieaugušajiem, gan bērniem  piedalīsies operetes solisti no Austrijas, Itālijas, Lietuvas, Izraēlas un Latvijas. Biļetes var iegādāties šeit.
3. Arhitekts Jānis Norde no 25. līdz 29. jūnijam aicina pievienoties Rīgas līča regatei 2019, kas vienlaicīgi ir arī LV jūras burāšanas čempionāts un Livonijas kausa izcīņa. Regate notiks Rīgas jūras līcī piecos posmos, sacensību flotei piestājot divās LV ostās – Rojā un Kuivižos, kā arī trīs Igaunijas ostās – Montu un Kuresārē Sāmsalā un Roņu salā. Organizatori (LJBA) vēlas pārsniegt līdzšinējo Latvijas jūras burāšanas sacensību dalībnieku skaitu un sagaida ap 50 komandām no sešām šī reģiona valstīm. Piesakiet arī savu komandu šeit!
Tiekamies 22. maijā no plkst. 17.30 uz kuģa!

2019. gada 6. maijs

Tieši šodien paiet ceturtdaļgadsimts kopš tika atklāts tunelis zem Lamanša, savienojot Lielbritāniju un Franciju. Gadā tuneli izmanto aptuveni 10 miljoni pasažieru un 2,5 miljoni mašīnu. Atzīmējot 300 miljonu pasažieru sasniegšanu, "Eurotunnel" priekšsēdētājs 2012. gadā norādīja, ka tunelis ir "revolucionizējis ceļošanas paradumus un radījis tirgu, kas citādi nepastāvētu, ... sniedzot nopietnu ieguldījumu ekonomikas attīstībā". Rīgas tiltu epopeja arī ir sākusi revolucionizēt rīdzinieku pārvietošanās paradumus, bet, kā tā veicina ekonomiku, mēs īsti nezinām.
Lai vai kā - šajā trešdienā - 8. maijā visi ceļi atkal ved uz kuģi - restorānu "Rīgas pērle" pie Vanšu tilta. Un apbrīnojami, ka, neskatoties uz slēgtiem tiltiem, pie mums brauc darījumu cilvēki arī no Baltezera, Ādažiem, Carnikavas, Vangažiem, Salaspils, Bauskas, Jelgavas... Trešdien kuģītī, kā vienmēr, būs brīnišķīga gaisotne; - tā noteikti ir jābauda kopā ar visu ģimeni! Mūsu viesis būs ārsts - gastroenterologs, 12. Saeimas deputāts Hosams Abu Meri. Hosams ir nodibinājis Arābu kultūras centru  un Latvijas Libānas kultūras biedrību. Uz jautājumu: "Kādēļ esmu šajā politiskajā spēkā (JV)?" viņš ir atbildējis: "Jo mūsu mērķis ir taisnīga un tiesiska valsts, iedzīvotāju labklājība un konkurētspējīga izglītība jauniešiem". Aprunāsimies ar Hosamu arī par to, kā iet ar šo mērķu īstenošanu.