AICINĀM JŪS UZ DARĪJUMU CILVĒKU SAIETU VIENU REIZI MĒNESĪ - TREŠDIEN NO 17:00 VIESNĪCAS "BALTVILLA" RESTORĀNĀ !

VEIKSMI BIZNESA DARĪJUMOS!

Ja Jūs vēlaties SFK informatīvās ziņas saņemt uz savu e-pastu, lūdzu, uzklikšķiniet uz PIETEIKTIES un izpildiet visas nepieciešamās darbības.

--------------------------------------------------------------------------

2022. gada 21. novembris

Labrīt Pasaules sveicienu dienā!
Mēs līdz šim neko par to nebijām dzirdējuši. Izrādās, ka viss aizsākās jau 1973. gadā, kad ASV Nebraskā dzīvojošie brāļi Mihails un Brians McComan, lai novērstu turpmāku starptautiskās spriedzes pasliktināšanos, nosūtīja vēstules dažādām valstīm ar priekšlikumu veicināt cīņu par mieru, izmantojot laipnu savstarpējo attieksmi, sveicienu vārdus un rituālus. Toreiz norisinājās bezjēdzīgs karš starp Ēģipti un Izraēlu, un brāļi vēlējās izcelt galveno jebkura cilvēka miera ieroci - spēju sarunāties, un uzsvēra, cik svarīgi ir karojošām pusēm atrast īstos saskarsmes vārdus un vest miera sarunas. Viņu ideja tika kaismīgi atbalstīta 180 valstīs, kuru iedzīvotāji aktīvi pievienojās Pasaules sveicienu dienas iedibināšanas svinībām. Starp citu, tieši šajā dienā 1995. gadā Deitonā (ASV) tika noslēgts miera līgums starp Bosnijas un Hercegovinas karā iesaistītajām pusēm, šajā dienā arī 2006. gadā beidzās Nepālas pilsoņu karš. Cīņai par mieru, draudzību un sadarbību noder jebkāds, pat niecīgākais, līdzekļu arsenāls, un SFK komanda pašaizliedzīgi turpina savu nesavtīgo idejisko sen iesākto ceļu. Nākošais uzņēmējus vienojošais bezmaksas pasākums notiks viesnīcas "Baltvilla" restorānā 23. novembrī, un šoreiz kārta pie mums viesoties ir pienākusi arhitektam un uzņēmējam, UPB Holdinga dibinātājam Uldim Pīlēnam. Viņa uzstāšanās būs īsi pēc 19.00. Diemžēl brīvu vietu uz šo pasākumu vairs nav, bet jau reģistrētie saieta dalībnieki vietas restorānā varēs ieņemt (un nesteidzīgi un garšīgi pavakariņot) no 17.00. Lai neiekļūtu satiksmes "korķos", iesakām no Rīgas doties jau ap 16.30. Un neaizmirstiet kopbraukšanu! Bet par iepriekšējo sirsnīgo un dziesmoto saietu mūsu komanda pateicas Baltvillai, Bite Latvija, AS Brīvais vilnis, Grifs AG, NRJ Printing, Dreamhill, Prompt, Amserv Motors, AXTRA, Adam Auto, Vējstikli, Inženiercentrs Komforts, Ādažu alus, A.Kiršteinam, E.Mežītim, O.Sorokinai, R.Rauzem, A.Baronai, L.Apinei u.c. pozitīvajiem saieta dalībniekiem! Vēl šajā rītā tikai dažas noderīgas ziņas:
● Inženiercentrs Komforts uz draudzīgiem nosacījumiem piedāvā labiekārtotas un komfortablas biroju telpas (45 m2 1.stāvā un 45, 80 un 105 m2 2.stāvā) Biznesa centrā Abulas ielā 2 (pie Brasas tilta). Kontakti - 29335111 vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
● Televīzijas ceļojumu raidījums "Ceļot bez robežām" pirms savas jaunās sezonas ir gatavs lieliem darbiem un dažādiem izaicinājumiem, un aicina uz sadarbību dažādu jomu kompānijas, īpaši - kuras uztver raidījumu kā ilgstošu sadarbības partneri. "Ceļot bez robežām" aktivitātes ietver profesionālu fotografēšanu, filmēšanu, montāžu, reklāmu izgatavošanu, integrēšanu savos raidījumos, kā arī jūsu sociālo tīklu izveidošanu un pieskatīšanu. Kontakti - Ivars Cīrulis 29262680
● Ja esat jauns vai pieredzējis uzņēmums, kam nepieciešams padoms uzņēmējdarbībā vai arī jums ir informācija, ar ko gribat padalīties, Rīgas Uzņēmēju Biedrība aicina pievienoties biedrībai un kopā attīstīt Rīgas uzņēmējdarbības vidi. Kontakti - Juris Juhņevičs 29213702. Vairāk šeit 
● Ekskluzīvais "Mākslas kalendārs 2023" izveidots sadarbībā ar latviešu talantīgo mākslinieci Ilzi Smildziņu, kuras radīto darbu noskaņa atgādina par to, cik dzīve ir mainīga, un par nepieciešamību novērtēt mirkli. Kalendāra izmērs ir 50x60 cm, iespiests 1000 eksemplāros, izmantojot videi draudzīgas un ilgtspējīgas tehnoloģijas. Zvaniet, un 12 oriģināldarbi funkcionālā veidā var jauki papildināt jūsu telpas interjeru vai kļūt par brīnišķīgu dāvanu īpašiem cilvēkiem. Kontakti - 29394221, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
● Vai vēlaties nobaudīt šī rudens bagātīgās ābolu ražas sulu no Nītaures inovāciju apmācību centra? Indonēzijas goda konsuls Valdis Tilgalis SFK saietu dalībniekiem piedāvā ābolu sulu 5l iepakojumos. Zvaniet viņam uz 26607787 līdz 23. novembra plkst. 13.00, un savu sulas paku saņemsiet pirms SFK pasākuma Baltvillā.
Šī ir gada 325. diena, un līdz gada beigām ir atlikušas vien 40 dienas. Pasaules sveicienu dienā  sveiciniet arī tos, ar kuriem jūs nerunājat vai kuri jūs ir aizvainojuši. Neuzkrājiet dusmas un aizvainojumu sevī, - ir īstais brīdis piedot, aizmirst un atbrīvot savu dvēseli… Gaišu, cerīgu un svētīgu Adventes laiku jums un jūsu ģimenēm!

2022. gada 17. oktobris

Labrīt oktobrī!
Šī jau ir gada 290. diena, un tieši pirms 11 gadiem šajā dienā pēc iepriekšējās Saeimas atlaišanas savu darbību uzsāka ārkārtas vēlēšanās ievēlētā 11. Saeima. Visi atceras, ka tās redzamākie darbi bija izmaiņas Pilsonības likumā, pieļaujot dubultpilsonību, Latvijas Satversmes papildināšana ar Preambulu un "Nulles deklarācijas" ieviešana. Bet SFK ar to visu nav nekāda sakara. Mēs tajā laikā sākām organizēt savus regulāros dažādu profesiju cilvēku vienojošos labdarības pasākumus. Atceraties? Mēs bijām "Artelī", klubos "Pie Labvēlīgā Tipa", "JUST", "9.VILNIS", "Moonshine", restorānā "Key to Riga", uz kuģīša "Rīgas Pērle", viesnīcā "Port Hotel", viesu namā "Abzaļi" un vēl šur tur. Mūsu plaši apmeklētajos pasākumos par vakara viesiem ir bijuši visizcilākie Latvijas ļaudis. Paldies visiem tiem, kuri ar mums sadarbojās šajos 11 gados un mūs atcerējās mūsu zīmīgajā dienā arī šogad! Mēs no jauna ar jums tiksimies Mātes Terēzes dienā - 19. oktobrī. Pie mums viesnīcas "Baltvilla" Palmu zālē 4. stāvā šoreiz viesosies uzņēmējs un atraktīvais grupas "Labvēlīgais tips" mūziķis Normunds Jakušonoks. Normunda uzstāšanās būs īsi pēc 19.00. Un - vai kāds vēl par to šaubās? - viņam līdzi būs viņa mīļotais mūzikas instruments. Par tālāko jūs jau varat iztēloties paši... Vietas Palmu zālē varēsiet ieņemt (un nesteidzīgi un garšīgi pavakariņot) jau no 17.00. Lai neiekļūtu "korķos", iesakām no Rīgas doties jau ap 16.30. Un neaizmirstiet kopbraukšanu! Trešdien vārda dienu svin Elīnas; - esat laipni aicinātas uz svinībām ar populāro mūziķi. Dalības pieteikumus sūtiet uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (jāpasteidzas ir ļoti, ļoti, jo brīvas vairs ir tikai dažas vietas). Par septembra saietu. Par sirsnību, atsaucību un vārdos neizsakāmo muzikālo šarmu SFK jubilejas saietā mēs paldies sakām uzņēmējam un mūziķim Guntim Veitam. Mūsu komanda pateicas arī Baltvillai, Emerald Baltic, Bite Latvija, AS Brīvais vilnis, Grifs AG, NRJ Printing, Dreamhill, Prompt, Amserv Motors, AXTRA, Adam Auto, Vējstikli, Inženiercentrs Komforts, Ādažu alus, A.Plokštam, V.Tilgalim, M.Pūpolam, T.Auziņai, N.Dreimanei, N.Briedei, B.Tomasei, M.Daugulei, A.Smilai, G.Mālniecei, M.Skudrei, A.Kūravam u.c. jaukajiem saieta dalībniekiem!