AICINĀM JŪS UZ DARĪJUMU CILVĒKU SAIETU VIENU REIZI MĒNESĪ - TREŠDIEN NO 17:00 VIESNĪCAS "BALTVILLA" RESTORĀNĀ !

VEIKSMI BIZNESA DARĪJUMOS!

Ja Jūs vēlaties SFK informatīvās ziņas saņemt uz savu e-pastu, lūdzu, uzklikšķiniet uz PIETEIKTIES un izpildiet visas nepieciešamās darbības.

--------------------------------------------------------------------------

2022. gada 18. jūlijs

Šī ir 2022. gada 199. diena, un līdz gada beigām ir atlikušas 166 dienas; - ha, interesantu skaitļu pretstats ir sanācis! Šajā nedēļā Parīzē atklāja pirmo metro līniju (1900.), Ford Motor Company izlaida pirmo automašīnu (1903.), notika pasaulē pirmā TV signāla retranslācija caur pavadoni (1962.). Taču SFK darījumu cilvēku ikmēneša saietā 20. jūlijā viesnīcas "Baltvilla" restorānā pie mums pirmo reizi viesosies pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs. Aleksandra uzstāšanās būs īsi pēc 19.00, bet vietas restorāna zālē ieņemt (un nesteidzīgi un garšīgi pavakariņot) jūs varat jau no 17.30. Tikai neaizmirstiet savas vizītkartes un, protams, izmantojiet kopbraukšanu! Ja kādam no jums ir apgrūtinoši tikt uz Baltvillu, dodiet mums ziņu; - kāds no mūsu loka jums noteikti palīdzēs. Dalības pieteikumus mēs gaidīsim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  (sirsnīgi iesakām pasteigties, jo brīvi vēl ir tikai daži galdiņi!) līdz 20. jūlija 13.00. Bet SFK jūnija pasākumā mēs atkal brī-niš-ķī-gi (!!!) pavadījām laiku un ievērojami paplašinājām savu paziņu loku (gan jau tiksim arī līdz sadarbībai). Par dabisku sirsnību, šarmantu atvērtību un nepārspīlētu cilvēcību saieta dalībnieki veltīja vētrainus aplausus uzņēmējam, grupas "Prāta vētra" mūziķim Kasparam Rogam. Neaizmirstiet rīt Kasparu apsveikt dzimšanas dienā! :) SFK komanda pateicas Emerald Baltic, Bite Latvija, AS Brīvais vilnis, Grifs AG, Amserv Motors, Adam Auto, Vējstikli, Inženiercentrs Komforts, Ādažu alus, Abzaļi, kā arī Paulai Pakalnei, Dacei Škaraveckai, Līgai Mežeckai, Sandrai Caunei, Kalniņu ģimenei u.c. pozitīvajiem saieta dalībniekiem! Mēs visi mēģinājām aizrautīgi nodziedājāt arī Kaspara mīļāko R. Paula dziesmu "Teic, kur zeme skaistākā" (vēl jāsadziedas biežāk turpmākajos pasākumos!). Savukārt mūsu draugu noderīgās ziņas ir noteikti jāizlasa tiem, kuri nav raduši šķērdēt naudu:
● Prompt par mērenām cenām piedāvā biznesa klases datorus darbiniekiem (14” displejs, Elitebook 845 G8 - Ryzen 5 PRO 5650U, 16GB, 256GB SSD – 750 EUR (+PVN), salīdzinoši - šeit)  un jaudīgu datoru uzņēmumu vadītājiem (14” displejs, EliteBook 845 G8 - Ryzen 7 PRO 5850U, 16GB, 512GB SSD – 990 EUR (+PVN), salīdzinoši - šeit). Preces pieejamas dažu darba dienu laikā, līdz tās ir Prompt noliktavā. Kontakti šeit
● Jaunās skaudrās realitātes apstākļos radoši un izveicīgi cilvēki savās saimniecībās uzstāda solārās enerģijas sistēmas, bet, ja vēlaties tumšajā rudens/ziemas laikā izmantot arī vēja radīto enerģiju, bez vēja turbīnas neiztikt. Piedāvājumā ir turbīnas 10kW mikroģenerācijai, arī citi alternatīvi enerģētiskie risinājumi. Pieteikties šeit vai zvanot Egonam 29253631.
● Ja jums jāizvēlas uzņēmums, kurš sadrukās (un apdrukās!) ikdienai vai biznesam nepieciešamo, tad NRJ Printing būs īstais partneris! Risinājums atradīsies ikvienam klientam - sākot ar biroja precēm, beidzot ar grāmatu un žurnālu druku. Nav neiespējamu projektu, ir tikai radoša pieeja un ilggadīga pieredze. Vairāk info un derīgi kontakti šeit
● Tatjana (LU - MA grāds angļu filoloģijā, Rīgas Biznesa Skola - MBA grāds, visi līmeņi, General English, Business English) piedāvā angļu valodas privātstundas. Kontakti -  29175025.
● Un visbeidzot - kaut kas burvīgai atpūtai ārpus Rīgas. "Programmu veidojam kā dāvanu labākajam draugam", teic Agija Ozoliņa-Kozlovska un kopā ar operdīvu Sonoru Vaici aicina uz brīnišķīgu muzikālo notikumu dažādām mākslinieciskajām gaumēm – 4. Starptautisko Operetes festivālu Ikšķilē no 7. līdz 12. augustam. Biļetes šeit
Pašā noslēgumā: ja jūs vai jūsu draugi vēlas atbalstīt šos bezmaksas uzņēmējus vienojošus un sadarbību veicinošos trešdienu pasākumus, SFK komandai tas būtu liels atspaids un atbalsts, kā arī - laba ierosme turpināt pirms 11 gadiem iesākto. Mēs esam atvērti sadarbībai (reklāmas izplatīšana, klientu, investoru un biznesa partneru piesaiste, vērtīgi biznesa kontakti utt.) ar jūsu kompānijām. [Labiem] cilvēkiem [labi] cilvēki ir jāsatiek; - sanākam jau trešdienas pēcpusdienā viesmīlīgajā Baltvillā gleznainā Baltezera krastā!

2022. gada 13. jūnijs

Šodien aprit godpilnie 85 gadi aktierim Jurim Strengam, bet 65 - dziedātājam Žoržam Siksnam. Taču mūsu ikmēneša saiets šo trešdien viesu namā Abzaļi Ādažos būs tieši talantīgā mūziķa, rokgrupas "Līvi" vokālista un basģitārista Jāņa Groduma piemiņas dienā (starp citu, arī viņam 10. jūnijā apritēja 65...). Mūsu vakara viesis šoreiz būs uzņēmējs, grupas "Prāta vētra" mūziķis Kaspars Roga. Kaspara attieksme pret dzīvi lielā mērā sakrīt ar mūsējo: "Es aicinu atbrīvoties no aizspriedumiem un pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir, ar visiem, kas tajā mīt". Un svarīgi ir neieslīgt komforta zonā un neapstāties savos meklējumos. Viņš ir "izbaudījis" dažādus dzīves līkločus un arī bijis "par matu" no nāves -  slīcis, piedzīvojis ugunsgrēku uz kuģa, auto un vilciena avāriju, pamēģinājis halucinogēnās sēnes un narkotikas, netīšām iedzēris ūdeni ar ļoti kaitīgiem zarnu parazītiem utt. Un vienmēr Kasparu ir izglābis kāds augstāks spēks! Tā notiek ar labiem cilvēkiem. Mūziķa uzstāšanās trešdien būs īsi pēc 19.00, bet savas vietas krāšņajā zālē jūs varat ieņemt jau no 17.30 (izsalkušajiem un izslāpušajiem "Abzaļi" palīdzēs - apm. 15 m attālumā no zāles darbosies bārs). Neaizmirstiet savas vizītkartes un, - protams, protams - izmantojiet kopbraukšanu! Jūsu dalības pieteikumus mēs gaidīsim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz 15. jūnija 13.00 (sirsnīgi iesakām pasteigties, jo interese par pasākumu ir ļoti liela).