AICINĀM JŪS UZ DARĪJUMU CILVĒKU SAIETU KATRU TREŠDIENU NO 17:30 LĪDZ 20:30 VIESNĪCAS "BALTVILLA" SVINĪBU ZĀLĒ GARKALNES NOV. !

VEIKSMI BIZNESA DARĪJUMOS!

Ja Jūs vēlaties SFK informatīvās ziņas saņemt uz savu e-pastu, lūdzu, uzklikšķiniet uz PIETEIKTIES un izpildiet visas nepieciešamās darbības.

NB! SFK pasākumu vietā nedrīkst atrasties personas, kurām ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes. Saietu dalībniekiem aicinām būt saprotošiem un respektēt sakarā ar COVID-19 valstī noteiktos drošības pasākumus, dezinficējot rokas un ievērojot 2m distanci.

--------------------------------------------------------------------------

2020. gada 28. septembris

Labrīt gada 40. nedēļā!
Šorīt Latvijas universitātes dibināšanas gadadienā sveicam visus tās abiturientus! Bet hronika vēsta, ka Tērbatas universitātes absolventam, populārajam dzejniekam Eduardam Veidenbaumam šonedēļ ir dzimšanas diena. Par cilvēka dzīves gājumu un atstāto mantojumu mēs varam spriest pēc tā, ko viņš ir sacījis un rakstījis. Lasot Veidenbauma dzeju, var secināt, ka viņš ir ilgojies pēc latviešu tautas garīgas un politiskas neatkarības, trāpīgi aprakstījis skarbo dzīves realitāti un valdošo netaisnību, nesaudzīgi nicinājis pašlabuma meklētājus un mīkstmiešus, kas cīņā par patiesību nevar aizstāvēt pat sevi un savus tuviniekus un draugus.
"Mosties, mosties reiz, svabadais gars, celies un salauzi kalpības spaidus, atpestī cietējus, klusini vaidus – mosties reiz, brīvības cēlajais gars!
Tumšos varmākas zemē triec, svētos liekuļus garīdzniekus, kuri melš krāpdami debesu niekus. Ticības māņus pie malas liec.
Zemē kungus, kas lepnībā sēž, šķērdībā putina miljonu sviedrus! Zemē kundzības draugus un biedrus, kas savus brāļus spaida un plēš!"
Bagātību var iegūt ar centību un paša pūlēm, nevis apkrāpjot līdzcilvēkus. Sarkastiskā izsmieklā dzejnieks atmasko melus un parāda, ka ceļi, kas sekmē atsevišķu indivīdu labklājību, ir netīri, kaut arī tie paslēpti aiz ārējā cienīguma. Pēc viņa dažās desmitgadēs rakstītā un sacītā viens no mūsdienu Veidenbaumiem, mūsuprāt, ir ārsts, Latvijas Ārstu biedrības valdes loceklis, žurnālu "World Medical Journal" un "Latvijas ārsts" galvenais redaktors Pēteris Apinis. Un mēs ar viņu tiksimies šarmantajā viesnīcas "Baltvilla" svinību zālē (Senču prospektā 45, Garkalnes nov.) 30. septembrī. Jau no 17.30 jūsu rīcībā būs arī smalkā restorāna virtuve. Viesa uzstāšanās šoreiz būs 18.30! Ja vēlaties saietā piedalīties, jums jāreģistrējas uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz rītvakara plkst. 21.00. Ir palikušas tikai dažas vietas; - pasteidzieties gan!
Savukārt, par noderīgo un aizraujošo stāstu 23. septembra saietā mēs paldies sakām izdevniecības "Rīgas Viļņi" valdes priekšsēdētājai Aijai Šmidrei. Paldies viesmīlīgajai Port Hotel komandai. Pateicamies arī Viesturam Šternam, rakstniekam Jānim Ūdrim, Amber Capital Holding, Vējstikli, Inženiercentrs Komforts, OITG, Skārnis, Bite Latvija, Rochester.lv, Moonberry, NRJ Reklāmai, Green Hive, Ilze Preisa Art, Fugu Sushi & More, Country Bauska Festival, Rīgas Melnais balzams, Riga Spirits & Wine Outlet un Ādažu alus!
Un sveicam mūsu biznesa partnerus un draugus: 1. oktobrī svin Neatkarības dienu Kiprā un Nacionālo dienu Ķīnā, bet 3. oktobrī Valsts dibināšanas dienu Dienvidkorejā un Vienības dienu Vācijā. "Kā gulbji balti padebeši iet, tiem vēlētos es līdzi tālu skriet, tur tālumā, kur ziemas nepazīst...". Šķiet, skaistās atvasaras izskaņā daudziem ir šādas noskaņas... Bet lai šī Veidenbauma vārsma paliek tikai vārsma! Lai rudens un ziema nāk! Paliksim savā Tēvzemē, būsim stipri, vienoti un draudzīgi, un atbalstīsim Latviju ar saviem derīgajiem darbiem!
Tiekamies pie Baltezera!

2020. gada 21. septembris

Labrīt gada 265. dienā - Starptautiskajā miera dienā!
Mums visiem ir svarīgi dzīvot mierīgā pasaulē, un ikviens var dot savu artavu miera stiprināšanai, vismaz savā tuvākajā apkārtnē. Vai viena atsevišķa cilvēka rīcība var izmainīt cilvēces likteni? Jā. Zīmīgi, ka tieši šonedēļ ir gadadiena kādam ļoti svarīgam notikumam, proti - 1983. gada 26. septembrī varēja izcelties kodolkarš. Pretraķešu bāzē Serpuhova-15 atskanēja trauksmes signāls. Pēc instrukcijas PSRS pulkvedim Staņislavam Petrovam būtu bijis jāziņo uz Maskavu, kur, iespējams, tiktu izlemts, ka PSRS ir jāatbild ar prettriecienu. Taču Staņislavs, kuram toreiz bija 40 gadi, izlēma neziņot, jo secināja, ka viltus trauksmi par SKBR startu ir izraisījusi kļūda novērošanas sistēmā. Amerikāņi par kodolkara novēršanu Staņislavam Petrovam ir piešķīruši pasaules pilsoņa balvu, bet mediji nokristījuši viņu par cilvēku, kurš izglāba pasauli.
Ar saviem sabiedrību integrējošiem pasākumiem 9 gadu garumā SFK komanda pasauli izglābt netaisās, bet to padarīt draudzīgāku un labāku - tas patiesi ir mūsu sirsnīgais mērķis. Kā iemīļotajā "Čikāgas Piecīšu" dziesmā - "velti likten's grūti pūlas pasaulē mūs izkaisīt..." Un tā - "cilvēkam cilvēku jāsatiek" - mēs jūs gaidīsim Port Hotel restorānā (Ādažu novada "Kazenēs") jau nākošajā dienā pēc Baltu vienības dienas - 23. septembrī no 17.30. Mūsu vakara viesis šoreiz būs izdevniecības "Rīgas Viļņi" valdes priekšsēdētāja Aija Šmidre. Esiet gatavi - būs ļoti interesanti un aizraujoši, turklāt jūs pasākumā satiksiet desmitiem veiksmīgu uzņēmēju (neaizmirstiet savas vizītkartes). Visu vakaru jūsu rīcībā būs arī izsmalcinātā restorāna virtuve. Droši aiciniet savu ģimeni un pozitīvos kolēģus un biznesa partnerus - dalība saietā ir iespējama, reģistrējoties uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz 22. septembra plkst. 21.00 vai kamēr ir brīvas vietas. 
Bet par atklāto un konstruktīvo diskusiju 9. septembra saietā mēs paldies sakām Latvijas Zivsaimnieku asociācijas prezidentam, lobistam, 13.Saeimas deputātam Didzim Šmitam.