AICINĀM JŪS UZ DARĪJUMU CILVĒKU SAIETU KATRU TREŠDIENU NO 17:30 LĪDZ 22:00 KUĢĪ - RESTORĀNĀ "RĪGAS PĒRLE" 11.NOVEMBRA KRASTMALĀ (PIE VANŠU TILTA) !

VEIKSMI BIZNESA DARĪJUMOS!

2018. gada 19. marts

Brīnišķīgi! Beidzot diena kļuvusi garāka par nakti, mēs kāri baudām vitālo un enerģētisko saules gaismu, un jau rītdien sākas tik ilgi gaidītais pavasaris.
Šis ir lielisks fons, lai sāktu labāku un pilnvērtīgāku dzīvi. Vairāk labu iespēju. Vairāk jaunu vērtīgu izaicinājumu. Vairāk būtiskas un lietderīgas info. Vairāk klientu un biznesa partneru. Vairāk draugu un vērtīgu ideju jauniem projektiem. Tas viss - jau šajā piektdienā - 23. martā notiks lielais biznesa kontaktu forums, un tas var kardināli izmainīt jūsu dzīvi. Izmantojot šajos forumos iegūtos biznesa kontaktus, simtiem Latvijas uzņēmumu ir atraduši jaunus klientus, jaunas biznesa idejas un biznesa partnerus, radošus un efektīvus projektus, kā arī investorus. SFK forumi (neatkarīgi no foruma tēmas) ir noderīgi visu nozaru darījumu cilvēkiem (īpaši - no biznesa attīstības, eksporta veicināšanas un pārdošanas sektoriem), - no 14 tajā pavadāmajām stundām desmit tiek veltītas personīgo biznesa kontaktu dibināšanai, jaunu klientu un sadarbības partneru meklējumiem, jaunu biznesa ideju apspriešanai un savstarpējām sarunām, arī vakara atpūtas pasākuma laikā. Lai arī foruma 300 dalībnieku saraksts jau nodots tipogrāfijā drukāšanai, jūs šim tik populārajam biznesa "festivālam" savu dalību vēl varat pieteikt līdz 21. marta vakaram šeit vai, rakstot uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Savukārt, mūsu iknedēļas "mazais biznesa forums" kuģītī "Rīgas pērle būs jau šajā trešdienā, 21. martā, un mūsu vakara viesis šoreiz būs Maksātnespējas administrācijas direktore Inese Šteina. Kuģīša vārtiņi būs vaļā jau no 17.30. Kā vienmēr, gaisotne "klubiņā" būs saviesīga un tonizējoša, pat mazliet draiska - nu, kā jau pēc raženas darba dienas labai atpūtai tas pienākas. Kuģa pavārs jums arī sola gardas vakariņas par mērenu cenu. Patīkami pārsteigumi? Kā parasti - būs.
Bet mūsu lielais paldies šorīt aizceļo pie RSU rektora un bērnu ķirurga Aigara Pētersona - par patieso, aizraujošo un valdzinošo stāstu burvīgajā pagājušās trešdienas pasākumā (atrodiet sevi un savus draugus bildēs šeit). Paldies par atbalstu uzņēmējiem arī SIA Cesars, Nilsson kafija, NRJ Printing, Zemgus Poligrāfijas Servisam, Latvijas Operetes fondam, MoselWeins, Garkalnes domei un Alus darītavai Brālis!
Un vēl - šajā rītā labs "ķēriens" darba meklētājiem: SIA “Vējstikli” (auto stiklu servisa centrs) aicina savā komandā darbinieku ofisā klientu apkalpošanai (auto stiklu tirdzniecība, darba organizēšana, darba uzdevumu došana servisam u.c). Priekšroka būs pretendentiem ar labām datorprasmēm, pieredzi autoservisā klientu apkalpošanā un izpratni par auto tehniku. Atbilstoši tiks novērtētas komunikācijas un vadīšanas spējas, patstāvība, spēja racionāli plānot laiku, vēlme mācīties un apgūt jaunas prasmes, arī - godīgums. Uzņēmuma piedāvātās priekšrocības, savukārt, ir: iespēja strādāt draudzīgā un dinamiskā kolektīvā ar vairāk kā 15 gadu pieredzi, konkurētspējīgs atalgojums (alga + prēmijas), labi darba apstākļi, darba telefons u.c. Motivācijas vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (Normunds 29 499 299).
Lai šis pavasaris kļūst par jūsu augšupejas pavasari!

2018. gada 12. marts

Franču prese publicē aicinājumu boikotēt jauno Austrijas valdību... Bundestāga deputāts aicina vācu māksliniekus boikotēt "Eirovīziju"... Vidzemes zemnieki aicina boikotēt importa pārtiku... Šie ir virsraksti no dažādu laiku ziņu aģentūru ziņām. Bet vai jūs zinājāt, ka Boikota dzimšanas diena ir tieši šodien? 12. martā dzimušais atvaļinātais britu armijas kapteinis Čārlzs K. Boikots bija ļoti neveiksmīgs darbu vadītājs savā muižā Īrijā. Kad 1880. gadā valstī bija neraža, viņš no saviem zemes nomniekiem pieprasīja nekavējoties samaksāt viņam pienākošos daļu vai arī īpašumus atstāt. Britu fermeri apvienojās, visi reizē pārtrauca darbu Boikota labā, bet Boikota ģimene nonāca pilnīgā izolācijā no kaimiņiem un bankrotēja. Kopš tā laika neveiksmīgā britu kapteiņa uzvārds kļuvis par sugas vārdu arī latviešu valodā... Vai Boikota notikumi varēja izvērsties labāk? Mūsuprāt, varēja: lai arī cik situācija nebūtu sarežģīta, ir jātiekas, jārunā, jādiskutē, jāmeklē kompromiss... Lai arī šobrīd Latvijā nav tie labākie laiki un daudzi ir nonākuši gandrīz nepārvaramu grūtību priekšā, mēs godinām un slavējam tos cilvēkus, kas nepadodas, pašaizliedzīgi cīnās, iet un meklē izeju. Tādus cilvēkus mēs labprāt redzam uz kuģa mūsu pulkā trešdienās; - vienmēr kopā rast risinājumus ir vieglāk un svinēt uzvaras labāk... Pievienojieties mums! Šajā trešdienā mēs kuģītī "Rīgas pērle" ciemos gaidīsim patiesu, principiālu un dzīves gudru cilvēku - Rīgas Stradiņa universitātes rektoru, profesoru, dr. habil. med., bērnu ķirurgu Aigaru Pētersonu. Tiekamies 14. martā jau no 17.30!
Par fascinējošo stāstu pagājušajā trešdienā mēs paldies sakām ABAVAS ģimenes vīna darītavas saimniekam, ex ziņu aģentūras LETA valdes priekšsēdētājam Mārtiņam Barkānam (bilžu galerija ir šeit), SIA Cesars, Nilsson kafija, NRJ Printing, Latvijas Operetes fondam, MoselWeins, Garkalnes domei un Alus darītavai Brālis!