AICINĀM JŪS UZ DARĪJUMU CILVĒKU SAIETU KATRU TREŠDIENU NO 17:30 LĪDZ 22:00 KUĢĪ - RESTORĀNĀ "RĪGAS PĒRLE" 11.NOVEMBRA KRASTMALĀ (PIE VANŠU TILTA) !

VEIKSMI BIZNESA DARĪJUMOS!

Ja Jūs vēlaties SFK informatīvās ziņas saņemt uz savu e-pastu, lūdzu, uzklikšķiniet uz PIETEIKTIES un izpildiet visas nepieciešamās darbības.

--------------------------------------------------------------------------

2018. gada 24. septembris

1960. gada 26. septembrī Kubas līderis Fidels Kastro ANO sēdē uzstājas ar garāko runu visā ANO vēsturē — tā ilga 4 stundas un 29 minūtes. Mēs ar jums tiksimies 2018. gada 26. septembrī, un kopā būsim 4 stundas un 30 minūtes. Tas nebūs viena cilvēka monologs - vakara gaitā pie mums tiksies un jaukā gaisotnē par biznesu runāsies desmitiem pozitīvu uzņēmēju. Un tikai vienam uzņēmējam tajā vakarā būs lemts kāpt uz šarmantā kuģa mazās skatuvītes. Tas ir mūsu vakara viesis - Latvijas biznesa attīstītājs Polijā un Polijas biznesa attīstītājs Moldovā, Kazahstānā, Ukrainā un Baltijas valstīs - Māris Lūks. Kuģa - restorāna "Rīgas pērle" durvis būs vaļā jau no 17.30, tā ka - gaidām jūs uz vieglām vakariņām lielisku cilvēku kompānijā. Jūsu pozitīvie kolēģi, biznesa partneri un draugi jums noteikti pateiks paldies, ja arī viņus uzaicināsiet...
Bet mūsu paldies par aizraujošo un noderīgo stāstu pagājušās trešdienas pasākumā aizceļo pie CARGURU idejas autora Vladimira Reskāja. Pateicamies arī prof. Andrim Pētersonam, Ilmāram Kalniņam, Aināram Pudulim, AS Biolat, Bite Latvija, NRJ Printing, Nilsson kafija, DSV Transport, Alus darītavai Brālis, Country Bauska Festival un Latvijas Operetes fondam! Saieta dalībnieki var sevi atrast pasākuma bildēs šeit.
Un tagad, lūdzu,  atveriet savus plānotājus un atzīmējiet: 19. o k t o b r ī  Rīgā, konferenču centrā Citadele notiks 20. Starptautiskais biznesa kontaktu forums - SFK Āzijas biznesa forums. Iesakiet šo IESPĒJU FORUMU arī saviem biznesa partneriem! Tas ir noderīgs arī pārdošanai, biznesa attīstībai un eksporta veicināšanai. Izmantojot SFK forumos iegūtos biznesa kontaktus, simtiem Latvijas uzņēmumu ir atraduši jaunus klientus, biznesa idejas, biznesa partnerus un investorus. Forumā piedalīsies 300 dalībnieku no 30 pasaules valstīm (80 % no LV): kompāniju vadītāji un īpašnieki, biznesa attīstības, mārketinga, eksporta veicināšanas un pārdošanas vadītāji, investori, nozaru eksperti, ministriju vadošās personas, Eiroparlamenta un valstu nacionālo parlamentu deputāti, pašvaldību vadītāji un deputāti, valstu vēstnieki un augsta ranga diplomāti, inteliģences pārstāvji un progresīvi studenti. Piesakiet savu dalību šeit. SFK komanda forumam piesaista dalībniekus interesējošos Āzijas biznesa un valsts pārstāvjus, un tikai no Indijas vien forumā jau tagad dalību ir pieteikuši 20 dalībnieki. Arī foruma programma ir aktuāla, aizraujoša un motivējoša. Mēs dodam iespēju forumā (arī - pirms un pēc) reklamēties visdažādākajos veidos: logo oficiālajā plakātā, video reklāma vai logo uz lielā ekrāna foruma zālē, stends un posteris (roll-up), korporatīvie suvenīri, reklāmas bukleti u.tml. Ja no viena uzņēmuma forumā piedalās 3 vai vairāk pārstāvji, mēs piešķiram 30 % atlaidi dalības maksai, kā arī vienu reklāmas veidu nodrošinām bez maksas.
Lai jums un jūsu ģimenēm šī nedēļa ir SVĒTĪGA! Lai ir svētīti visi jūsu labie nodomi un labie darbi! Tiksimies uz kuģa.

2018. gada 17. septembris

Šodien ir dzimšanas diena talantīgajam komponistam Mārtiņam Braunam. Jūs zināt - viņš ir ir sacerējis vairākus spilgtus skaņdarbus, kas atskaņoti Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos, tajā skaitā arī leģendāro "Saule, Pērkons, Daugava". Mēs jums šajā trešdienā apsolām gan sauli, gan vieglu pašūpošanos Daugavas viļņos. Tikai jums ir jāatnāk uz kuģi - restorānu "Rīgas pērle", kurš ir noenkurots tieši pie Vanšu tilta. Mūsu vakara viesis šoreiz būs CARGURU idejas autors Vladimirs Reskājs. Ja plānojat piedalīties, lūdzu, uzaiciniet arī savus pozitīvos kolēģus, biznesa partnerus un draugus! Būs jauks pasākums. Tiksimies trešdien, 19. septembrī no 17.30! Un svēta lieta darba dienas noslēgumā - izbaudīt lielisko kopā būšanas idilli un ieturēt vieglas vakariņas jauku un pozitīvu cilvēku kompānijā.
Savukārt, par aizraujošo stāstu pagājušās trešdienas pasākumā mēs paldies sakām Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdim Gintam Kaminskim, sirsnīgajai Dreamhill komandai un Mārtiņam Jātniekam ar lielisko grupu! Pateicamies arī Ilmāram Kalniņam, Līgai Mežeckai, Ivetai Klaišei, AS Biolat, NRJ Printing, Nilsson kafija, DSV Transport, Data Security Solutions, Alus darītavai Brālis, Country Bauska Festival un Latvijas Operetes fondam! Saieta bildes ir šeit.
Un vēl - paldies I.R. Auto kolektīvam par sirsnīgo uzņemšanu un rūpēm autoservisa atklāšanas svētkos!