AICINĀM JŪS UZ DARĪJUMU CILVĒKU SAIETU KATRU TREŠDIENU NO 17:30 LĪDZ 22:00 KUĢĪ - RESTORĀNĀ "RĪGAS PĒRLE" 11.NOVEMBRA KRASTMALĀ (PIE VANŠU TILTA) !

VEIKSMI BIZNESA DARĪJUMOS!

Ja Jūs vēlaties SFK informatīvās ziņas saņemt uz savu e-pastu, lūdzu, uzklikšķiniet uz PIETEIKTIES un izpildiet visas nepieciešamās darbības.

--------------------------------------------------------------------------

2019. gada 18. marts

Mums šorīt atkal ir priecīgas ziņas! Jau šajā ceturtdienā pie mums ieradīsies Pavasaris. Piektdien mēs to skaisti nosvinēsim SFK Modernās pasaules biznesa forumā. Vēl ir palikušas dažas brīvas sēdvietas; - rīkojieties šeit.
Bet šajā trešdienā - 20. martā pavasarīgā gaisotnē mēs vakaru pavadīsim kopā. Mums lielisku kompāniju trešdienas vakarā ir piekritis sastādīt izcilais akustiskās ģitāras meistars un komponists Kaspars Zemītis. Mājīgā kuģīša "Rīgas pērle" durvis būs vaļā jau no 17.30, un jūs varat aicināt sev līdzi arī kādu jauku līdzcilvēku. Mēs uzskatām, ka šis pasākums ir ļoti piemērots visas ģimenes apmeklējumam; - lūdzu, neapdaliet savus tuvākos ar ziņu, ka viņi pie mums ir laipni gaidīti! Bārs un virtuve arī būs jūsu rīcībā. O, jā - mēs trešdienas pasākumā izspēlēsim vienu ielūgumu uz 22. marta forumu; - "pasērfojiet" pa www.sfk.lv, ja vēlaties to iegūt...
Ja tomēr uz šo saietu netiksiet, tad mēs ar jums tiksimies 3. aprīlī (27. martā pasākums nenotiks, un Māras dienā SFK ziņu savā e-pastā jūs neatradīsiet). Mūsu komanda vēl šorīt paldies saka Operetes teātra valdes priekšsēdētājai, Latvijas Operetes fonda dibinātājai un Operetes un muzikālā teātra biedrības valdes priekšsēdētājai Agijai Ozoliņai-Kozlovskai par sirsnīgo un iedvesmojošo stāstu 13. marta vakarā. Paldies arī Mārtiņam Jātniekam, māksliniecei Ilzei Preisai, AS Brīvais vilnis, Nilsson kafija, NRJ Printing, Bauska Country Festival un Operetes teātrim. Ir patīkami dzirdēt ārzemnieku (mums bija 6 valstu pārstāvji) sajūtas par aizvadīto pasākumu, ka valodas barjeras dēļ viņi nevarēja sekot vakara norisei, bet jutās bagātināti un uzlādēti ar pasākuma pozitīvo gaisotni un gaisā virmojošo enerģētiku. Un atvadoties - šodien ir zīmīga diena cilvēka spējām un uzdrīkstēšanās riskam. 1965. gada 18. martā Aleksejs Ļeonovs pirmo reizi cilvēces vēsturē izgāja atklātā kosmosā. Varbūt uzdrīkstamies un izdarām arī mēs kaut ko labu un vērtīgu pirmo reizi! :)
Uz tikšanos kuģī!

2019. gada 11. marts

Varbūt vēl kādam aizbraucējam, kurš šeit vairs neredz nekādas iespējas, mēs palīdzēsim palikt Latvijā...
Jau pēc 11 dienām konferenču centrā Citadele uz SFK Modernās pasaules biznesa forumu pulcēsies 300 darījumu cilvēki no 30 pasaules valstīm: kompāniju vadītāji un īpašnieki, biznesa attīstības, mārketinga, eksporta veicināšanas un pārdošanas vadītāji, investori un to pārstāvji, nozaru eksperti, ministriju vadošās personas, Eiroparlamenta un Saeimas deputāti, pašvaldību vadītāji un deputāti, valstu vēstnieki un augsta ranga diplomāti, inteliģences pārstāvji un perspektīvi studenti. Beidzot būs pienākusi lielo iespēju diena, kad 14 stundu garumā var iegūt jaunas biznesa idejas, jaunus biznesa partnerus un investorus vai vērtīgu pieredzi un - pats galvenais - nenovērtējamus biznesa kontaktus. Jūs dalību forumā vēl varat pieteikt šeit.
Bet par mazo trešdienas "biznesa forumu" mēs pateicamies konsultantu firmas "Courlande Advisors" dibinātājam un augsta ranga diplomātam Rolandam Lappuķem. Viņa stāsts 6. marta pasākumā bija aizkustinošs, turklāt mums bija iespēja baudīt skaistas dziesmas Rolanda izpildījumā. Paldies arī M. Jātniekam, AS Brīvais vilnis, NRJ Printing, Bauska Country Festival un Operetes teātrim.
Bet šajā trešdienā - 13. martā mēs kuģī - restorānā "Rīgas pērle" tiksimies ar dedzīgu, enerģisku un mērķtiecīgu biznesa lēdiju - Operetes teātra valdes priekšsēdētāju, Latvijas Operetes fonda dibinātāju un Operetes un muzikālā teātra biedrības valdes priekšsēdētāju Agiju Ozoliņu-Kozlovsku. Nav šaubu, ka Agijas stāsts "aizdedzinās" un motivēs daudzus klātesošos. Kā sapņot un piepildīt lielus sapņus, turklāt pilnīgi nepaļaujoties uz valsts atbalstu, kā arī "neapgūstot" svešu naudu - tāds varētu būt mūsu trešdienas pasākuma vadmotīvs. Aiciniet uz kuģi savus pozitīvos līdzcilvēkus: arī svārstīgos, šaubīgos, nedrošos, neticīgos un cerības zaudējušos. Mājīgā kuģīša durvis būs vaļā jau no 17.30, un jūs droši varat paļauties uz restorāna virtuvi - ēdieni un dzērieni tur - "prom no krasta" - ir garšīgi un sātīgi. Bet aura, kuģīša burvīgā aura... - nav vārdu, lai to aprakstītu...
Mēs šorīt no jums atvadīsimies ar trešdienas jubilāres - iemīļotās dziedātājas Noras Bumbieres mums visiem mantojumā atstātās brīnišķīgās dziesmas vārdiem: "Tikai Dzimtenes smilšainos līdumos, dzimtenes smilšainos līdumos mūsu laimei ir šūpulis kārts...". Nebrauksim prom no skaistās Latvijas, iesim uz forumu meklēt jaunas iespējas! :)