AICINĀM JŪS UZ DARĪJUMU CILVĒKU SAIETU KATRU TREŠDIENU NO 17:30 LĪDZ 22:00 KUĢĪ - RESTORĀNĀ "RĪGAS PĒRLE" 11.NOVEMBRA KRASTMALĀ (PIE VANŠU TILTA) !

VEIKSMI BIZNESA DARĪJUMOS!

Ja Jūs vēlaties SFK informatīvās ziņas saņemt uz savu e-pastu, lūdzu, uzklikšķiniet uz PIETEIKTIES un izpildiet visas nepieciešamās darbības.

--------------------------------------------------------------------------

2018. gada 18. jūnijs

Sveicam jūs visus Jāņu nedēļā! Šī ir gada 169. diena, un līdz gada beigām ir atlikušas 196 dienas. Savukārt, līdz SFK Starptautiskajam biznesa forumam vairs paliek vien 123 dienas. Jau šajā ceturtdienā iestāsies astronomiskā vasara, kad būs saulgrieži - gada garākā diena (Rīgā tā būs 17 stundas un 53 min.; - salīdzinām to ar dienas garumu pirms Ziemassvētkiem - 6 stundas un 43 min.). Un labi, ka šo brīnišķīgo Dieva dāvanu - dienas gaismu - mēs varam pārliecinoši un daudzveidīgi baudīt un par to priecāties, kā arī - pēc sirds patikas izmantot un darboties, veidot un radīt, radīt, radīt... Tuvojoties Līgo svētkiem un domājot par Latvijas bēdīgo demogrāfisko situāciju, mēs nolēmām dot arī savu artavu un uz kuģīti - restorānu "Rīgas pērle" uzaicināt medicīnas doktoru, seksopatologu, psihoterapeitu Daini Balodi. Kuģa mazo skatuvīti mēs viņa rīcībā nodosim uzreiz pēc pusastoņiem. Nav šaubu - mums visiem būs gana interesanti un varbūt arī lietderīgi pavadīts laiks. Plus vēl var gadīties pa kādam jaukam pārsteigumam daudziem no jums :) Vēlaties piedalīties? Lūdzu - gaidīsim jūs un jūsu pozitīvos kolēģus 20. jūnijā no 17.30 uz kuģa klāja. Tas būs jau 45. jaukais un sirsnīgais uzņēmēju atpūtas vakars uz kuģa. Bet visu iepriekšējo SFK pasākumu bildes ir šeit. Pilnīgi droši varam apgalvot, ka mazliet izsalkušajiem mierinājumu trešdienas vakarā dos šarmantā kuģa restorāna bagātīgā ēdienkarte - gardas maltītes jūs burvīgā gaisotnē varēsiet baudīt gandrīz līdz pat saulrietam.
Bet par līdzdalību un uzstāšanos 13. jūnija SFK pasākumā mēs paldies sakām Viņa Ekselencei Kanādas vēstniekam Alain Hausser kungam. Pateicamies Irēnai Cīrulei un Kanādas vēstniecībai par labu sadarbību! Paldies par jautro un aizraujošo stāstu arī Latvijas Mūzikas akadēmijas profesoram Viesturam Gailim! Un - liels paldies SIA Cesars, AS Brīvais vilnisNilsson kafija, Bite Latvija, AS Biolat, NRJ Printing, Gagapay, Garkalnes novada domei un Alus darītavai Brālis!
Lai jums visiem jauki Līgo svētki! Bet vispirms - tiekamies uz kuģa! Līīīīīīgo!

2018. gada 11. jūnijs

1910. gada 11. jūnijā netālu no Bordo pilsētas Francijā piedzima ievērojamais zemūdens pētnieks Žaks Īvs Kusto - vīrs, kurš ne tika izgudroja akvalangu un zemūdens kameru, bet arī uzdāvināja iespēju miljoniem cilvēku skatīt zemūdens pasauli. Ekscentriskā Kusto degsme un azarts mainīja pasaules priekšstatu par jūras dzelmi. Ja pirms Kusto filmām tā bija viens liels, briesmīgs bezdibenis, tad Kusto mums atklāja pilnīgi citu - krāšņu, skaistu un valdzinošu zemūdens pasauli. Bet mūsu skaistajā un valdzinošajā virszemes pasaulē nekas nemainās: mēs atkal jaukā sadraudzībā trešdienas vakarā būsim visi kopā. Šo pasākumu mēs netieši veltīsim dziesmām un mūzikai, jo pēc 19 dienām sāksies XXVI Dziesmu un deju svētki. Tāpēc par vakara viesi esam uzaicinājuši spilgtu un muzikālu personību - Latvijas Mūzikas akadēmijas profesoru Viesturu Gaili. Viņš ir arī starptautisku konkursu laureāts un bijušais Latvijas Nacionālās operas diriģents, LNO mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents, LNSO diriģents, vadījis Latvijas Universitātes simfonisko orķestri un sieviešu kori “Minjona”, kā arī bijis XXI un XXII Vispārējo latviešu Dziesmu svētku virsdiriģents. Šoreiz pie mums viesosies arī Viņa Ekselence Kanādas vēstnieks Latvijā Alain Hausser kungs. Tātad - gaidām jūs visus 13. jūnijā no 17.30 kuģītī - restorānā "Rīgas pērle", lai mierīgā un gaišā gaisotnē satiktos ar domu biedriem, atpūstos un baudītu gardas maltītes no šarmantā kuģa restorāna - varbūt pat līdz saulrietam.
Bet par interesanto dzīves stāstu pagājušajā trešdienā paldies dziedātājam Žoržam Siksnam! Paldies Ivetai Klaišei, Mārai Stahovskai un Viesturam Ignatānam! Pateicamies arī vairāk nekā 50 FB "laikotājiem" pasākuma foto albumam; - apskatiet to šeit arī jūs! Un, kā parasti, arī mēs pievienojamies draudzīgiem SIA Cesars, AS Brīvais vilnisNilsson kafija, Bite Latvija, AS Biolat, NRJ Printing, Gagapay un Alus darītava Brālis suminājumiem un vēlam šīm kompānijām veiksmi.