AICINĀM JŪS UZ DARĪJUMU CILVĒKU SAIETU KATRU TREŠDIENU NO 17:30 LĪDZ 22:00 KUĢĪ - RESTORĀNĀ "RĪGAS PĒRLE" 11.NOVEMBRA KRASTMALĀ (PIE VANŠU TILTA) !

VEIKSMI BIZNESA DARĪJUMOS!

2018. gada 15. janvāris

"Grēks ir ne tikai tas, ko mēs esam izdarījuši, bet arī tas, ko mēs neesam izdarījuši, bet, kas mums būtu bijis jāizdara..." - tā kādreiz ir atzinis šīsdienas gaviļnieks - franču dramaturgs Moljērs (Jean-Baptiste Poquelin). Pie mums šajā rītā ir atnākusi pārliecinoša sajūta, ka būtu grēks jūs visus atkal nesapulcināt šonedēļ vienā brīnišķīgā saietā uz kuģa. Un tā - nu jau 25. reizi mēs tiksimies trešdien, 17. janvārī no plkst. 17.30 kuģī - restorānā "Rīgas pērle" (pie Vanšu tilta). Mūsu vakara viesis būs Saeimas deputāts, "oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijas sekretārs Mārtiņš ŠICS. Bet savādāk - kā parasti: jaunas iepazīšanās un biznesa idejas, sirsnīgas atkalredzēšanās, noderīga informācija, gardas vēlās pusdienas vai agrās vakariņas kuģa restorānā brīnišķīgas mūzikas fonā un labvēlīgā un mazliet draiskā gaisotnē. Aiciniet arī pozitīvus kolēģus un paķeriet līdzi savas vizītkartes! Ja netiekat pie mums trešdienas vakarā, noteikti atnāciet uz kuģīti kādu citu dienu un izbaudiet tā burvīgo "dvēseli" un šarmu un izbaudiet izsmalcinātos ēdienus; - mēs iesakām!
Un vēl - mēs šorīt vēlamies paslavēt SIA "Jēkaba Aģentūra" valdes priekšsēdētāju Uldi Alksni par kolorīto un aizraujošo "ceļojumu" uz eksotiskām zemēm pagājušajā trešdienā - paldies! Patiesi jauks pasākums; - bildes ir šeit. Starp citu, ceļojumu aģentūra "Jēkaba Ceļojumi" pastāv jau kopš 2003. gada un šo 15 gadu laikā ir kļuvusi par vienu no Latvijas lielākajām un uzticamākajām tūrisma aģentūrām. Savu ceļotāju lojalitāti ir ieguvusi, piedāvājot eksotiskus galamērķus un organizējot ceļojumus mazās grupās. Kompānijas filozofija ir - ceļojot mazā grupā, ceļotāji var izbaudīt rūpīgi saplānota ceļojuma priekšrocības, justies droši un iegūt jaunus draugus, vienlaikus nezaudējot piedzīvojumu garšu, kas raksturīga individuāliem ceļojumiem. Vēlaties 2018. gadā paceļot? Ielūkojieties šeit. Paldies un mūsu laba vēlējumi šorīt pienākas arī Mārtiņam un Ingūnai Klēveriem un mūsu labvēļiem no SIA Cesars, Tele2, Amserv Motors, Amatciems un Bellevue Park Hotel Riga.  
Bet Jaunajā gadā pārstrādāties un neatlicināt laiku brīnišķīgai atpūtai un dievišķīgā baudīšanai arī būtu grēks, vai ne? Mēs jums iesakām atrast laiku izbaudīt:
Sadraudzības koncertu Rīgas Mazajā Ģildē 18. janvārī 19.00. Koncertā piedalās CENTRE CHORALE (ASV), vadītājs Dr. Johann van Niekerk un jauniešu koris BALSIS (Latvija), mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis. Ieeja brīva. Vairāk info šeit.
Jauno restorānu "Le Sommet" viesnīcas Bellevue Park Hotel Riga 11.stāvā. Tur ir izsmalcināta Vidusjūras virtuve, lieliska apkalpošana un patīkama gaisotne, un no tā ir lielisks panorāmas skats uz Rīgu. Restorāna mājīgais dizains ar maigo apgaismojumu un pieklusināto mūziku vakara stundās rada fascinējošu un relaksējošu vidi; - uzaiciniet vakariņās savus biznesa partnerus, viņiem patiks! Darba laiks no 17.00 - 23.00. Vairāk info šeit, bet tālr. rezervācijai - 29 973 259.
Lai jums izdodas, draugi

2018. gada 8. janvāris

Vislabākie vēlējumi jums visiem 2018. gadā!
Vērtējot pagājušo gadu, jāatzīst, ka Latvijas Bankas ekonomista Oļega Krasnopjorova prognoze 2017. gada priekšvakarā ir izrādījusies samērā precīza: Latvijas ekonomikai tas nedeva neko spožu, bet vienlaikus - arī neko briesmīgu. Mēs priecājamies, ka daudziem no jums 2017. ir bijis pat izaugsmes un paplašināšanās gads. Un vēl jo vairāk priecājamies, ka šo biznesu ir vairojuši SFK forumos un trešdienu saietos iegūtie biznesa kontakti. Mēs pateicamies visiem saietu dalībniekiem, biznesa partneriem un atbalstītājiem, kā arī cilvēkiem, kuri 2017. gadā ir ziedojuši savu brīvo laiku un klātienē dāsni dalījušies ar savu vērtīgo pieredzi. Un tie ir: Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, labklājības ministrs Jānis Reirs, ex finanšu ministrs Uldis Osis, ex Satiksmes ministrs Andris Gūtmanis, VID ģenerāldirektore Ilze Cīrule, PTAC vadītāja Baiba Vītoliņa, VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts, Ministru Prezidenta biroja vadītājs Māris Krastiņš, politiķi Andris Ameriks, Baiba Broka, Māriņš Bondars, Jānis Bordāns, Armands Krauze, Vilnis Ķirsis, Viesturs Silenieks, Jānis Jurkāns u.c., Ķīmijas un farmācijas asociācijas valdes priekšsēdētājs Vitālijs Skrīvelis, SIA NORDE īpašnieks Dainis Bremze, Norvēģijas tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs Alf Erik Lundgrenn, amerikāņu izgudrotājs Alans Amrons, VAS "Valsts nekustamie īpašumi" valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Tols, AAS Balta prezidents Īans Kenedijs, Zvaigzne ABC vadītāja Vija Kilbloka, AS "Brīvais vilnis" prezidents Arnolds Babris, AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” valdes loceklis Jēkabs Krieviņš, zvērinātie advokāti Viktors Tihonovs un Linards Muciņš, arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs, žurnālisti Jānis Domburs, Ainārs Dimants un Māris Rīmenis, ievērojamie kultūras darbinieki Žaklīna Cinovska, Valdis Lūriņš, Ints Teterovskis un Edgars Kramiņš, mūziķis un RD deputāts Nauris Puntulis un daudzi citi.
Arī  27. decembra pasākums bija daudznacionāls, ģimeniski draudzīgs un vienojošs. Mums bija patiess gods baudīt Indonēzijas vēstnieka Zviedrijā un Latvijā Viņa Ekselences Bagas Hapsoro kunga, Indonēzijas goda konsula Valda Tilgaļa un Ķīnas vēstniecības darbinieku klātbūtni plaši apmeklētajā SFK 2017. gada noslēguma saietā. Paldies SIA Cesars, Nilsson kafija, NRJ Printing, Amatciems, Garkalnes domei, Latvijas Operetes fonds, Rīgas pērle un visiem sveicējiem! Paldies Mārai Stahovskai par gardo kūku un Bruno par mūziku! Pasākuma bildes ir šeit.
2018. gadā, neskatoties uz pārliecinošajām prognozēm par drīzu īstas ziemas iestāšanos, mēs turpināsim darījumu cilvēku saietus organizēt šarmantajā, mājīgajā un siltajā kuģī - restorānā "Rīgas pērle". Un pirmais pasākums notiks jau šo trešdien, 10. janvārī  plkst. 17.30. Gardas vēlās pusdienas vai agrās vakariņas kuģa restorānā brīnišķīgas mūzikas fonā jūs varat baudīt jau uzreiz pēc darba. Šīs trešdienas vakara viesis būs SIA "Jēkaba Aģentūra" valdes priekšsēdētājs Uldis Alksnis. Un mēs nešaubāmies, ka viņa stāstījums par eksotisko ceļojumu iespējām 2018. gadā būs aizraujošs, izglītojošs un kolorīts. Jūs plānojat ceļot 2018.gadā? Tad nāciet un noskaidrojiet vairāk par jūs interesējošām valstīm un ceļojumu iespējām! Varbūt tieši pie jums nonāks mūsu labvēļu balvas un dažādi citi pārsteigumi... Mēs labu noskaņojumu garantējam!